חדשות

מטהרי מים

בשנים האחרונות עלתה חשיבותם של מתקני טיהור מים וזאת בעקבות עלייה מתמדת בזיהום המים. זיהום המים שהולך יד ביד עם זיהום האוויר וזיהום הקרקע לו אנו עדים בעשורים האחרונים. במידה רבה אנו אחראים לזיהום ההולך וגובר של כדור הארץ וספק אם אנחנו עושים את כל מה שביכולתנו על מנת למנוע המשך זיהום. אך לפחות יש ביכולתנו למנוע מהזיהומים להגיע אל גופינו באופן ישיר. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי התקנה של מטהרי מים בביתנו, משרדנו או בכל מקום אחר שבו אנחנו חיים ומבלים במהלך היממה.

פעם מטהרי מים היו נחלתם של עשירים והיו יקרים עבור האדם הממוצע. כיום פני הדברים השתנו, יותר ויותר אנשים עושים שימוש יומיומי במתקנים שונים לטיהור מים ופותרים אותנו מהצורך לשתות מי ברז המכילים חלודה, טפילים, חיידקים, אבנית, לכלוך וסחף טבעי המתלווה למים .
תפקידם של מטהרי מים הוא למעשה להעביר את מי הברז דרך פילטרים המזקקים את המים שאנו שותים ובכך לשמור על בריאותינו ולאפשר לנו ליהנות ממים נקיים וטעימים יותר.

דרכי פעולתם של מטהרי מים
כיום ניתן לרכוש מתקנימים שונים הפועלים בדרכים שונות עם דגשים שונים בתהליך הסינון. ניתן למצוא מערכות טיהור מים מתוחכמות יותר או פחות, בהתאם לצרכים לחששות ולתקציב. כמובן שמערכת טיהור מים מורכבת יותר, היא תהיה יעילה יותר וגם יקרה יותר.

אם כן, ישנם לא מעט פתרונות עבור אנשים שרוצים לשפר את בראותם ואיכות חייהם,
ישנם מטהרי מים אופנתיים, קומפקטיים וזולים יותר.

בכל אופן בטרם תיקחו החלטה לגבי סוג מערכת שברצונכם לרכוש זכרו כי לבריאותכם אין מחיר.

גל און בע"מ  מוצרים לאיכות חיים  שרות 24 שעות   1-700-50-50-30